top of page
ekip_edited.jpg

EVORA TARIM

Evora Tarım, Ceviz ve Badem hasat ve işleme sistemleri konusunda uzmanlaşmış, dünya çapındaki önemli sistem üreticilerinin Türkiye, Avrupa Birliği ve Doğu Avrupa´da temsilcilik ve distribütörlüklerini yapmaktadır.  Monchiero, Ceviz ve Badem hasat sistemleri, 50 yılı aşmış uzmanlığı ile bu konuda Avrupa üreticilerinin en çok tercih ettiği markadır. Evora Tarım, tüm Monchiero ürünlerinde satış, yerinde teknik destek ve yedek parça servisleriyle Türkiye, Romanya, Bulgaristan, Türkmenistan ve Kazakistan´ı kapsayan geniş bir coğrafi bölgede hizmet vermektedir.

 

Üretici firmanın yakın desteği ve takibi ile her aşamada müşterilerimize destek vermek için onlarla birlikteyiz. Kullanıcı ve bakım eğitimleri, fabrika ve hasat ziyaretleri ile onların etkin birer kullanıcı haline gelmelerini, Monchiero hasat teknolojilerinin ful potansiyelinden faydalanmalarını amaçlıyoruz.  Hasat öncesi bakımları, acil durumlar için hazır beklettiğimiz yedek parça stokları ve yetkin teknik ekibimizle kolay ve sorunsuz bir hasat geçirmeniz için müşterilerimiz ile daima yakın bir ilişki içindeyiz.

Evora Tarım ayrıca, Ceviz ve Badem üretim, hasat ve işleme konularında, kalite, verimlilik ve uluslararası pazarlama konularında da danışmanlık hizmetleri vermektedir.  Çalışmalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

info@evora-tarim.com

Screenshot 2023-03-20 at 4.07.04 PM.png

Sosyal Medya Hesaplarımız

Screenshot 2023-03-20 at 3.40.29 PM.png
Screenshot 2023-03-20 at 3.40.32 PM.png
Screenshot 2023-03-20 at 3.40.19 PM.png

Çalışma Prensiplerimiz ve Değerlerimiz:

Bağlılık

İlişkilerimizin merkezine güveni yerleştirir, müşterilerimiz onların çalışanları ve hissedarlarına karşı sadakat, dürüstlük ve açıklık üzerine kurmuştur. Sadakat, Teknik Uzmanlık kadar işimizin işleyişinin temel taşlarından biridir.

 

Şeffaflık

Müşterilerimizin, iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın, her şartta ve aşamada, ürünlerimiz, hizmetlerimiz, taahhütlerimiz ve performansımız hakkında açık ve kesin bir şekilde bilgilendirilmesini sağlarız. Çalışma şekillerimizi onlardan gelen geribildirimler çerçevesinde geliştirmeye önem ve öncelik veririz.

 

Bütünlük

İşletmeniz hangi coğrafyada faaliyet gösteriyor olursa olsun, dürüstlük, doğruluk ve gerçeğe dayalı olmayan uygulamalara müsamaha göstermeyiz. Müşterilerimize, tedarikçilerimize ve çalışanlarımıza pozisyonumuzu açıkça bildirir ve onlardan haksız uygulamaları reddetmelerini bekleriz.

Distribütörlüğünü yaptığımız ve tedarik ettiğimiz tüm markalar ve ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bahçeniz ve operasyonunuz için doğru ürün ve konfigürasyonu seçmenize yardımcı olmak bizim işimiz.  

 

Tüm fiyat teklifleri ve teslim tarihleri Distribütörü olduğumuz Monchiero tarafından verilmektedir.

 

Ön ödemenin Monchiero´ ya yapılması ve siparişinin teyidinden itibaren aklınıza gelen her türlü soru, eğitim ihtiyacı ve siparişinizin takibi için yanınızdayız. Ürününüzün yüklenmesi ve transit sürecini takip eder, teslimat sırasında sizinle birlikte olur, ekibinizi eğitiriz. Kullanım sırasında aklınıza takılan sorular ve yaşayabileceğiniz sorunlarla ilgili daime iletişim içinde kalır, gerektiği durumlarda Monchiero Fabrika ekibini devreye sokarız. 

 

Eğer tercih ederseniz, ürününün ithalatını da sizin için yapar, hasat sisteminizi bahçenize teslim ederiz. Her iki çalışma şekli de Monchiero´ nun şeffaf fiyatlama çerçevesinde geçekleştirilir.

Verimlilik ve Kalite hakkında kısaca;

Yeni teknolojiler, anaç çeşitleri, bio stimülantlar ve bitkinin suyu kullanması ile ilgili öğrenilen yeni teknikler sonucunda, son 15 yıllık dönem içerisinde dünya ceviz üretiminde önemli artışlar görüldü.  Hernekadar aynı dönem içerisinde özellikle Avrupa ve Ortadoğu´da çok ciddi bir tüketim artışı olsa da, Dünya Ticaret Savaşları, Covid 19 salgını ve Lojistik Sektöründe görünen sıkıntılar dünya ceviz fiyatların aşağı yönlü bir baskı getirmiştir. Ceviz üretiminin tüm sektörel altyapısı ile birlikte yapıldığı, ve onyıllar içerisinde yüksek verimlilik ve maliye avantajlarının yakalandığı ABD ve Şili gibi ceviz üretim devleriyle karşı karşıya olduğumuz bu sektörde ayakta ve rekabetçi kalabilmek için iki konu kritik önem kazanmıştır:

Kalite ve Verimlilik.  Gelişmiş hasat ve yüksek teknolojili işleme tesisleri, verim ve kaliteye olan olumlu etkileri sebebiyle her ceviz üreticisinin stratejik öncelikleri arasında yer almalıdır. Ceviz işleme teknolojilerimizin uygulamarını görmek ve ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için Nisâo - NutVision sitemizi ziyaret edebilirsiniz.    https://www.nisao.pt/

Bu ve buna benzer konulardaki görüşlerimizi paylaştığımız Blog´umuza ulaşmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

NutVision - Introduction to Walnut Business

Evora Tarım
NutVision - Nisão, lda
bottom of page